פוטומטאל

תוויות ושלטי אלומיניום נחשבים לפתרונות עמידים במיוחד לסביבות עבודה קשות כגון תנאי חוץ, שהייה ממושכת בים, סביבה של – שמנים, דלקים וכימיקלים ופתרונות סימון הדורשים עמידות לאורך זמן.

לפריזמה שיטות ייצור שונות לתוויות אלומיניום (מה שמכונה בעולם Name Plates) ויכולת לתת כאלה ברמות גימור גבוהות יחד עם פתרונות אסטטיים כמו גם עמידה בתקנים גבוהים עד פתרונות המותאמים לתקנים צבאיים (Mil Spec) ותקני תעופה. בנוסף יש לנו ניסיון במתן מידע משתנה כמו סדרה של ברקודים, ברקוד דו מימדי שונה מתווית לתווית, סדרות מספרים ועוד.

עובי – ניתן לקבל תוויות בעוביים שונים בהתאם למלאי מה שכמובן משפיע גם על עמידות וגמישות המוצר. עוביים מקובלים (במילימטרים) הם 0.3 מ"מ, 0.5 מ"מ, 0.8 מ"מ, 1 מ"מ וקיימים עוביים נוספים של תוויות מסוג זה.

פריזמה מציעה מגוון סוגי תוויות עשויות מאלומיניום בהתאם לדרישה בשיטות ייצור שונות כגון:

תוויות אלומיניום אנודייז – פוטומטאל (anodised aluminium / photo metal) – בשיטת הדפסה זו מוטמע הצבע ע"י תהליך כימי בשכבה העליונה של התווית שעברה טיפול מיוחד לצורך כך. מה שמאפשר לקבל תווית חלקה עם עמידות גבוהה מאוד (!) לשריטה, שפשוף, וכימיקלים. ויכולת הדפסה בצבע כמו גם עם מידע משתנה.

תוויות אלומיניום בצריבה בלייזר – ייצור תוויות אלומיניום בלייזר מאפשר לבצע צריבה / חריטה בחומר עצמו כמו גם הגעה לרמות דיוק גבוהות, חיתוך ייחודי, עמידות לשנים רבות ויכולת יצירת מידע משתנה.

תוויות אלומיניום ושלטים בהדפסת משי – בסביבות בהן לא נדרש תקנים מיוחדים או תנאי קיצון כמו גם בכמויות גדולות מאוד ניתן לייצר תוויות ושלטי אלומיניום בהדפסת משי. ההדפסה מבוצעת על גבי האלומיניום ואף היא עמידה באופן יחסי לשיטות דפוס אחרות גם לתנאי חוץ.

תוויות אלומיניום מובלטות – מעבר לאמור ניתן לקבל גם פתרונות דקורטיביים ופתרונות מיתוג ובידול עם תוויות אלומיניום בעלות אותיות וסמלים מובלטים בשילוב הדפסה (בהתאמה אישית כמובן). פתרון זה מתאים לשילוב לוגו על מוצרי יוקרה ומכשירים.

יש לנו היכולת להבין את הצרכים שלך ולתת פתרון מלא מותאם אישית גם בשילוב מספר שיטות ייצור. נשמח לסייע, ליצירת קשר פריזמה פתרונות מתקדמים.