שילוט

נסו לרגע לדמיין את העולם ללא שלטים. קשה, נכון? איך נדע ללכת בלי שלטים? איך נמצא את התבלינים בסופר? את חדר 107 בקופת חולים? או את השירותים בקניון? אין ספק, שילוט הוא חלק משמעותי מכל עסק או מקום, ואנחנו בפריזמה יודעים לספק לכם בדיוק את השלטים שאתם צריכים.

שלטי בטיחות, שלטי אזהרה, שלטי מידע ועוד, אפשר למנות סוגים רבים של שלטים ולכל שלט יהיו המאפיינים הייחודיים שלו. בסופו של דבר, הגורמים החשובים ביותר בשלט הם הבולטות והבהירות שלו. אתם רוצים שלטים שיבלטו למרחוק ויהיו בהירים לקריאה ככל האפשר.

כדי ליצור שלטים איכותיים יש להשתמש בטכנולוגיה הטובה ביותר, ואצלנו שמים על כך דגש. אנחנו משתמשים בטכנולוגיות דפוס מתקדמות המאפשרות ייצור שלטים איכותיים, בולטים למרחוק ונוחים לקריאה.

ממה עשויים שלטים איכותיים?

הטכנולוגיה היא לא הדבר היחיד עליו יש לשים דגש בייצור השלט, וגם לחומרים מהם הוא מיוצר יש מקום חשוב. אצלנו בפריזמה משתמשים בחומרים עמידים בלבד שמבטיחים שלטים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. בין החומרים בהם אנחנו משתמשים פוליפרופילן, PVC, פוליקרבונט, פח, אלומיניום, פלסטיק ועוד.

התאמה לצורכי הלקוח

אחד הדברים החשובים בעת הזמנה של מוצר הוא תקשורת טובה עם ספק המוצר. כאשר אתם מזמינים שלטים אתם רוצים שהם יהיו בגודל הדרוש שלכם ועם המילים הנכונות, בלי שגיאות כתיב וטעויות מיותרות. אצלנו בפריזמה שמים דגש רב על התקשורת עם הלקוח מה שמאפשר לנו להתאים את העבודה בדיוק לדרישותיו.
אם אתם זקוקים לייעוץ בנושא הישלוט, נשמח להגיע עד בית העסק שלכם, לבחון את התנאים והצרכים ולהתאים לכם את השילוט שישרת את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

לחברת פריזמה ניסיון של 30 שנה בתחום השילוט, אנחנו מתמחים בייצור שלטים מחומרים שונים ובמגוון רחב של טכנולוגיות, מה שמאפשר ייצור שלטים במגוון גדלים וצורות בדיוק בהתאם לצרכיו של הלקוח, כולל שלטי נגישות עבור בעלי מוגבלויות. כמובן שעל פי בקשת הלקוח נוסיף גם מספור רץ, חירור והשבחות אחרות.

תקנים

הייצור במדינת ישראל אינו מתקיים בחלל ריק ולכל דבר יש תקנים בהם יש לעמוד. כל השלטים המיוצרים בפריזמה עומדים בכל התקנים המובילים במדינה וכחברה העובדת גם עם התעשייה הבטחונית אנו עומדים גם בתקינה הצבאית.