שלטים למשרד

את השלטים אנו רואים כמעט בכל מקום. במרחבים הציבוריים שבהם אנו מסתובבים, במשרדים פרטיים וגם בבתי העסק השונים. הם יכולים להיות תלויים ממש בכניסה למקום או בתוכו. מטרתם העיקרית היא לספק מידע ולשמש כפתרון הכוונה יעיל ונכון, המסייע למגיעים או לשוהים במקום. שילוט פנים מציע בדיוק את זה ובנוסף יכול לספק מענה לצרכים אחרים. עיצוב נכון של שלטים למשרד והתאמתם באופן המדויק לאופיו של המקום, תורמים לא מעט לנראות המרחב ואף יכולים להפוך את השלט לאלמנט עיצובי לכל דבר.

למשוך את העין ואת תשומת הלב

באמצעות שילוט פנים למשרד או לעסק אפשר למשוך את תשומת ליבם של השוהים במקום, של העוברים ושבים או של הלקוחות המגיעים ובמקביל לשרת את צרכיו השיווקיים של העסק. על השילוט, המשמש בעיקר לצרכי הכוונה, ניתן להטמיע אלמנטים שונים שבחלקם קשורים ישירות אל המשרד או אל החנות. הלוגו, ה"אני מאמין" של המקום וכל אלמנט אחר. כך הופך השלט, או כמה שלטי הפנים שפזורים במקומות שונים, לאמצעי פרסומי נהדר העוזר בקידומו של המשרד ומאפשר לכל אחד ללמוד קצת יותר על השירותים המוצעים על ידו וגם על היתרונות שבו.

לשלב אותו נכון

שילוב נכון של שלט למשרד, הממוקם בחלקו הפנימי, יכול לעשות את כל ההבדל בין שלט מוצלח לכזה שפחות. מסוגנן ומושך את העין ככל שיהיה, אם לא ישתלב כהלכה במקום, סביר שפחות יתאים לו. יחד עם זאת, עליו להיות מסוגנן ומיוחד מאד, ואולי גם שונה מכל שלט אחר. בעידן שבו התחרות על הלקוחות היא לא פשוטה, עלינו לדאוג למשוך את תשומת הלב שלהם ובכמה שניות בודדות להצליח להעביר מסר מדויק וחד. ואת כל זה בדיוק יכול להציע שילוט בהתאמה מלאה, שילוט הפנים, הנבחר בצורה הנכונה.

זקוקים לשלט פנים איכותי? החומר שממנו עשוי השלט, כמו גם הנראות שלו הם פרמטרים שחשובים לכם? אם כן, פריזמה – פתרונות מתקדמים בע"מ, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות דפוס, מיתוג וגם נראות לעסקים מכל התחום וכן ללקוחות פרטיים. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים צרו קשר בטלפון 03-9529242