פוטומטל

 פוטומטל - הדפסה על אלומיניום  

לחברת פריזמה ניסיון של מעל 20 שנה בהדפסה על משטחי אלומיניום ופוטומטאל.
החברה מספקת מגוון פתרונות אסטטיים וברמות גימור גבוהות תוך עמידה בתקנים מחמירים המותאמים לתקנים צבאיים
(Mil Spec) ולתקני תעופה.  

צרו עמנו קשר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם משלב התכנון, דרך בחירת המוצרים, שיטת הייצור המתאימה, ועד אספקת פתרון מלא לשביעות רצון הלקוח.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה זה פוטומטל?

הפוטומטל היא שיטת הדפסה היוצרת צריבה ישירות על גבי משטח אלומיניום על ידי שימוש בחומרים כימיים, ללא שימוש במדבקה או בחומר נוסף הנצמד אל האלומיניום. תוויות ושלטים הנוצרים בשיטה זו מספקים פתרונות עמידים במיוחד, המתאימים לסביבות עבודה קשות כגון תנאי חוץ, שהייה ממושכת בים והימצאות בסביבה המכילה שמנים, דלקים וכימיקלים. בנוסף לכך הפוטומטאל מאפשרת פתרונות סימון על גבי מוצרים או חלקי מכשירים ומכונות הדורשים עמידות לאורך זמן רב ביותר.

דפוס פוטומטל בפריזמה

בפריזמה אנו עושים שימוש בשיטות ייצור שונות לתוויות אלומיניום (מה שמכונה בעולם (Name Plates ומספקים תוויות אלומיניום ברמות גימור גבוהות, יחד עם פתרונות אסטטיים ועמידה בתקנים מחמירים עד לפתרונות המותאמים לתקנים צבאיים (Mil Spec) ולתקני תעופה. בנוסף לכך, ברשותנו ניסיון במתן מידע משתנה כמו סדרת ברקודים, ברקוד דו ממדי המשתנה מתווית לתווית, סדרות מספרים ועוד. ניתן לקבל תוויות אלומיניום בעוביים שונים בהתאם למלאי, והעובי כמובן משפיע גם על עמידות וגמישות המוצר. העוביים המקובלים הם: 0.3 מ"מ , 0.5 מ"מ, 0.8 מ"מ, 1 מ"מ וניתן לקבל גם תוויות בעוביים אחרים.

 

תוכן עניינים

פריזמה מציעה ללקוחותיה מגוון סוגי תוויות אלומיניום, בהתאם לדרישה ובשיטות ייצור שונות:

  • תוויות אלומיניום אנודייז: פוטומטאל (anodised aluminium / photo metal) בשיטת הדפסה זו מוטמע הצבע על ידי תהליך כימי בשכבה העליונה של התווית שעברה טיפול מיוחד לצורך כך. שיטה זו מאפשרת לקבל תווית חלקה עם עמידות גבוהה ביותר לשריטה, שפשוף, וכימיקלים. בשיטה זו קיימת יכולת הדפסה בצבע כמו גם הדפסת מידע משתנה.

  • תוויות אלומיניום בצריבה בלייזר: ייצור תוויות אלומיניום בלייזר מאפשר לבצע צריבה או חריטה בחומר עצמו, והגעה לרמות דיוק גבוהות, חיתוך ייחודי, עמידות לשנים רבות ויכולת יצירת מידע משתנה.

  • תוויות אלומיניום ושלטים בהדפסת משי: בסביבות בהן לא נדרשים תקנים מיוחדים או תנאי קיצון, וכאשר נדרשות כמויות גדולות מאוד, ניתן לייצר תוויות ושלטי אלומיניום בהדפסת משי. ההדפסה מבוצעת על גבי האלומיניום, והיא עמידה באופן יחסי לשיטות דפוס אחרות גם בתנאי חוץ.

  • תוויות אלומיניום מובלטות: מבנוסף לכל האמור, ניתן לקבל פתרונות דקורטיביים ופתרונות מיתוג ובידול עם תוויות אלומיניום בעלות אותיות וסמלים מובלטים, בשילוב הדפסה בהתאמה אישית. פתרון זה מתאים לשילוב לוגו על מוצרי יוקרה ומכשירים.

בתהליך העבודה המשותף נבין לעומק את הצרכים והדרישות שלך כלקוח, ונעניק פתרון מלא ומותאם אישית, שיכול גם לשלב מספר שיטות ייצור שונות. נשמח לעמוד לשירותכם תמיד.

מוצרי פוטומטל למגוון רחב של יישומים

מוצרי פוטומטל מתאימים למגוון רחב של יישומים. הם יכולים לשמש כמתנות אישיות, כגון תמונות ממוסגרות, לוחות מחזורי יובל, או אביזרים ממותגים לעסקים. בתעשיית הפרסום והשילוט, ניתן להשתמש בפוטומטל ליצירת שלטים מרשימים, לוחות תפריט יוקרתיים או אלמנטים גרפיים דקורטיביים. בנוסף, הטכנולוגיה מתאימה גם לתעשיית הרכב, ליצירת תגי זיהוי, אביזרי קישוט ולוחות שם מותאמים אישית.

אמנות, טכנולוגיה וחדשנות

פוטומטל הוא שילוב מנצח של אמנות, טכנולוגיה וחדשנות. הוא מאפשר להפוך כל תמונה או עיצוב לפריט ייחודי ובלתי נשכח, המשלב את הנצחיות והאיכות של מתכת עם הגמישות והיצירתיות של הדפסה דיגיטלית. עם האפשרויות הבלתי מוגבלות שהטכנולוגיה מציעה, פוטומטל ימשיך לתפוס מקום מרכזי בעולם העיצוב, הפרסום והמתנות המיוחדות בעתיד הנראה לעין.

פריזמה – שם נרדף לאיכות בענף הדפוס

חברת פריזמה היא מובילה בתחום דפוס פוטומטל, המספקת פתרונות מתקדמים ויצירתיים ללקוחות מגוונים. עם ניסיון רב שנים ומומחיות טכנולוגית, פריזמה הפכה לשם נרדף לאיכות, חדשנות ושירות יוצא דופן בענף הדפוס על מתכת. צרו קשר לפרטים נוספים.

פוטומטל

שאלות נפוצות

פוטומטל הוא שיטה להדפסת תמונות, עיצובים או טקסטים על גבי משטחי מתכת באמצעות שילוב של טכנולוגיית הדפסה והתזת חלקיקי מתכת זעירים.

פוטומטל מאפשר ליצור מוצרים מתכתיים מרשימים עם עיצובים מפורטים וצבעוניים, מספק עמידות ויציבות לאורך זמן, ומתאים למגוון רחב של יישומים ומוצרים.

פוטומטל משמש ליצירת שלטים, תגים, מתנות מותאמות אישית, מוצרי מיתוג, אריזות יוקרתיות, מוצרי נוי, ועוד, הן בתחום הפרסום והשיווק והן בתחום האומנות והעיצוב.

מוצרים נוספים

פוטומטאל

קרא עוד »

מדבקות וקריסטל דום

קרא עוד »

הדפסה על מארזים

קרא עוד »

מוצרי מיתוג ופרסום

קרא עוד »

פתרונות מיוחדים

קרא עוד »