פתרונות לקסן 

פריזמה מייצרת ומספקת פתרונות ממבוססי לקסן לייצור פאנלים חכמים, מדבקות ותוויות הנדרשות לעיטוף וציפוי מוצרים ומכשירים.  

לחברה מעל 20 שנה  של ניסיון ב
הדפסה וייצור פתרונות לקסן ולוחות גמישים מול התעשיית השונות.  
פאנלים לציוד אלקטרוני , סימוני צב"דים,  מדבקות מארזים,  סימון מוצרים,  מוצרי קד"מ ועוד.  למידע נוסף על לקסן  >>>   


יש לכם צורך למתג או לעטוף את המוצר?    אנחנו פה בשבילכם. 
צרו עמנו קשר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם משלב התכנון, דרך בחירת המוצרים, שיטת הייצור המתאימה, ועד אספקת פתרון מלא לשביעות רצון הלקוח. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה זה לקסאן ? 

הלקסאן (LEXAN) הוא מוצר של חברת הענק ג'נרל אלקטריק והוא עשוי משרף של פוליקרבונט, פלסטיק חזק ועמיד ביותר, ויחד עם זאת בעל גמישות רבה ושקיפות מצוינת. שילוב זה הופך אותו לחומר יוצא דופן באיכותו ובמגוון השימושים המיוחדים שניתן לעשות בו בתחומי התעשייה, הרפואה, הפרסום, הבנייה ועוד. בפריזמה אנחנו משתמשים בלקסאן ליצירת איכות חסרת פשרות במוצרים שלנו.

ללקסאן תכונות ייחודיות ובהן עמידות יוצאת דופן בטמפרטורות גבוהות, רמת קשיחות גבוהה המייצרת עמידות גבוהה ביותר בפני שבירה, ובנוסף לכך גם איכויות אופטיות גבוהות, כאמור. השילוב המיוחד של התכונות האלה הופך את הלקסאן לחומר שמתאים למוצרים המצריכים עמידות ואיכות גבוהות במיוחד, ומשתמשים בו, לדוגמה, לייצור קסדות, חופות מטוסים או זגוגיות עמידות ירי, ולחלופין גם במוצרי אלקטרוניקה ובמוצרי פרסום ייחודיים.

איכות ללא תחרות
מוצרים שבהם מתוכנן שימוש בלקסן, מצריכים קבלת החלטות מושכלת, הכוללת, בין היתר, היכרות עם התקנים שבהם המוצר צריך לעמוד. בהתאם לאופיו של המוצר מתקבלת ההחלטה גם לגבי העובי המתאים, סוג הגימור, האם שקוף או מט בעל מרקם עדין או גס. הכול כמובן גם בהתאם לסוג החומר שעליו הלקסן עתיד להיות מיושם.

רק לאחר בדיקה ושקילה נכונה של כל הפרמטרים הכרוכים במוצר ובמטרתו, ניתן יהיה לתכננו ולייצרו בצורה האיכותית והמתאימה ביותר לייעודו ולשביעות רצונם של הלקוחות העתידיים. בפריזמה עושים את כל זה תוך שמירה על רף המחירים האטרקטיבי ביותר בשוק.

הלקסאן מגיע בדרגות עובי שונות, וניתן להדפיס עליו במגוון צבעים ובגימורים שונים, לצפות במגוון של דבקים ולבצע חיתוכים בהתאם לנדרש במוצר. ציפוי הלקסאן בעל השקיפות, החוזק, הגוונים המרהיבים והאיכות הכללית, יוצר, בנוסף לעמידות ולחוסן הפיסי שהוא מוסיף למכשיר, גם מראה יוקרתי ולכן אנו עושים בו שימוש במגוון רחב של מוצרים המצריכים איכויות יוצאות דופן.

מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר

פריזמה פתרונות מתקדמים | טלפון: 03-9529242

מוזמנים להשאיר פרטים ונשוב אליכם במהרה: