פתרונות מיוחדים

ההתמחות הגדולה ביותר והייחודיות של פריזמה נמצאת בעיקר בפתרונות המיוחדים ובמוצרים שלא תמצאו בשום מקום אחר. גם אצלנו המוצרים האלה לא נמצאים על המדף, אבל, בניגוד לבתי עסק אחרים, אנחנו יכולים לספק לכם פתרונות מיוחדים שייתנו מענה לצרכים שלכם. גם אם המוצר שאתם צריכים לא קיים עדיין, אנחנו יודעים ושמחים להוציא לפועל את הרעיונות שלכם או לספק לכם רעיונות משלנו לפתרון בעיות שעלו או כמענה לצרכים ייחודיים.

פתרונות מיוחדים לתעשייה:
כאשר יש צורך בפתרונות מיוחדים הכוללים הדפסה על מגוון חומרים וחיתוכם בצורות שונות, הפקת סרגלים וכלי מדידה שונים, הפקת קטלוג צבעים, תוויות למספור בעלי חיים, חיתוך מדויק של מגוון חומרים בלייזר ועוד, פונים לפריזמה פתרונות מתקדמים.

פתרונות מיוחדים למשרד:
אם אתם זקוקים לפתרונות לא שגרתיים או עיצובים מיוחדים למשרד – אנחנו הכתובת. סטנדים, פרגודים, פתרונות תצוגה, הדפסה על מגוון רחב של חומרים, ועיצוב פתרונות שונים לציוד המשרדי. אנחנו לשירותכם.

פתרונות מיוחדים לבית:
גם אם אתם לא צריכים כמות גדולה של ציוד או הדפסות אלא זקוקים לפתרון ייחודי לבית, או שאתם עוסקים בעיצוב פנים ומחפשים מישהו שיוציא לפועל את הרעיונות העיצוביים שלכם, אנחנו יכולים לעזור ונשמח לעשות זאת. סטים דקורטיביים לעיצוב הבית, פטנטים ומתקנים מיוחדים לסידור תכשיטים במגיחרהלפי מידה וכל דבר אחר.

אם יש לכם צורך בעבודה מיוחדת או רעיון שאין לכם מי שיוציא אותו אל הפועל, נשמח לקחת על עצמנו את האתגר ולמצוא עבורכם את הפתרון האידיאלי.

סגירת תפריט