שילוט חניונים

שילוט חניונים

חברת פריזמה מהמובילות בעולם השילוט בישראל. 
לחברה למעלה מ 30 שנות ניסיון במתן פתרונות שילוט ברמות הגבוהות ביותר תוך עמידה בתקנים וסטנדרטים מחמירים. 

פריזמה בעלת ניסיון ענף בשילוט בכלל ושילוט חניונים בפרט, שילוט חניוני קניונים, חניונים של איצטדיונים ומבנים משרדיים.
 החברה מספקת מגוון טכנולוגיות , שילוב חומרים ומגוון פתרונות שילוט מתקדמים בהתאם לדרישות הלקוח.
אנחנו פה לשרותכם! 

צרו עמנו קשר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בשילוט החניון משלב התכנון, דרך בחירת המוצרים, שיטת הייצור המתאימה, ועד אספקת פתרון מלא לשביעות רצון הלקוח.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שילוט

נסו לרגע לדמיין את העולם ללא שלטים. קשה נכון? איך נדע ללכת בלי שלטים? איך נמצא את התבלינים בסופר, את חדר 107 בקופת חולים או את השירותים בקניון?  את המיקום שלנו בפארק התעשיה או בבית החולים.
אין ספק, שילוט הוא חלק משמעותי מכל עסק או מקום, ואנחנו בפריזמה יודעים ללוות אתכם מרגע ההחלטה בתכנון ובייעוץ המיקומים והחומרים הנדרשים ועד אספקה של השלטים שאתם צריכים:

One Stop Shop

פריזמה מספקת פתרונות וטכנולוגיות דפוס ושילוט אשר מאפשרות לתת מענה מלא ושלם ללקוחותינו.  שילוט פנים, שילוט חוץ,  שלטי בטיחות, שלטי אזהרה, שלטי מידע, שלטי חניונים, הכוונה ועוד.
אפשר למנות סוגים רבים של שלטים ולכל שלט יהיו המאפיינים הייחודיים שלו,  אנו יודעים לשמור על קו אחיד ולספק את הפתרון השלם ללקוח ממקום אחד. 

עיצוב ונראות השלטים 

ייצור שלטים זה אומנות,  יש חשיבות גדולה לבניית הקו עיצובי של השילוט בארגון ושמירתו בכל האלמנטים והשלטים הנדרשים.  
המחלקה הגראפית של פריזמה והידע הצבור של עשורים של ניסיון מאפשרים לנו לספק את העיצוב והקריאטיב המושלם לייצור השלטים. שלטים אשר יבלטו למרחוק ויהיו בהירים לקריאה ככל האפשר וישתלבו במארג הארגון וישמרו על הקו העיצובי הנדרש.

ממה עשויים שלטים איכותיים?

כדי ליצור שלטים איכותיים יש להשתמש בטכנולוגיה הטובה ביותר, ואצלנו שמים על כך דגש. אנחנו משתמשים בטכנולוגיות דפוס מתקדמות המאפשרות ייצור שלטים ממגוון שונה של חומרים, ומקפידים על איכות הדפסה וחומר על מנת ששלטים אלו יהיו עמידים לאורך זמן.

אך הטכנולוגיה היא לא הדבר היחיד עליו יש לשים דגש בייצור השלט, וגם לחומרים מהם הוא מיוצר יש מקום חשוב. אצלנו בפריזמה משתמשים בחומרים עמידים בלבד שמבטיחים שלטים שיחזיקו מעמד לאורך זמן. בין החומרים בהם אנחנו משתמשים: פוליפרופילן, אלומיניום, PVC, פוליקרבונט, פח, פלסטיק ועוד.

התאמה לצורכי הלקוח 

 אחד מהדברים החשובים בעת הזמנה של מוצר הוא תקשורת טובה עם ספק המוצר. כאשר אתם מזמינים שלטים אתם רוצים שהם יהיו בגודל הדרוש לכם ועם המילים הנכונות, בלי שגיאות כתיב וטעויות מיותרות, ומהחומר והצורה שהכי מתאימים לפונקציה שהשלט צריך למלא. אצלנו בפריזמה מספקים ייעוץ ומגיעים עד לבית העסק של הלקוח כדי להתאים את השילוט בדיוק לדרישותיו ובצורה שהכי תשרת את העסק. לחברת פריזמה ניסיון של 30 שנה בתחום השילוט, אנחנו מתמחים בייצור שלטים מחומרים שונים ובמגוון רחב של טכנולוגיות, מה שמאפשר ייצור שלטים במגוון גדלים וצורות בדיוק בהתאם לצרכיו של הלקוח, כולל שלטי נגישות עבור בעלי מוגבלויות. כמובן שעל פי בקשת הלקוח נוסיף גם מספור רץ, חירור והשבחות אחרות.

תקנים 

הייצור במדינת ישראל אינו מתקיים בחלל ריק ולכל דבר יש תקנים בהם יש לעמוד. כל השלטים המיוצרים בפריזמה עומדים בכל התקנים המובילים במדינה וכחברה העובדת גם עם התעשייה הביטחונית אנו עומדים גם בתקינה הצבאית.

מוצרים נוספים

פוטומטאל

קרא עוד »

מדבקות וקריסטל דום

קרא עוד »

הדפסה על מארזים

קרא עוד »

מוצרי מיתוג ופרסום

קרא עוד »

פתרונות מיוחדים

קרא עוד »